• Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

  Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

 • Lions

  Lions

 • Snowalker

  Snowalker

 • Howling

  Howling

 • Sunbathing

  Sunbathing

8 Şubat 2012 Çarşamba

Mutfakta Krem rengi kombinasyonları

Mutfak aksesuarlarını cok severim,özelliklede krem rengi olanları...Her renkle uyumu cok kolaydır çünkü.Bana göre yapay çiçekler iticidir ama bu gülleri görünce fikrim değişti.

Bu kavanozlar spagetti için fakat amacı dışında kullanılıyor:)

Bu puantiyeli yumurtalıklardan 6 tane vardı,oğlum herbiri ile özel ilgilendi ve 2 tane kaldı.

3 yorum:

 1. Canım tarifin yayınlandı.katılımınız dolayı çok tşk ederim.O güzel tariflerinizle etkinliği desteklerinizi bekliyorum sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Baharitlik ve yumurtaliklariniza bayildim nereden aldiniz acaba çok hoş gorunuyorlar.ayrıca size katiliyorum krem rengi çok kibar ve asil bir renk gerçekten hoş duruyor.

  YanıtlaSil
 3. Baharatliklari(kuşlu olanlar)tepe Home'dan aldım,krem rengi yumurtaliklar Bernardo,puntiyeliler de galiba Migros'tandi.Krem rengini tek basına kullanmayayim renk olsun diye ekledim renkli yumurtaliklari.gorusmek uzere

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...