• Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

  Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

 • Lions

  Lions

 • Snowalker

  Snowalker

 • Howling

  Howling

 • Sunbathing

  Sunbathing

13 Mayıs 2012 Pazar

Kolsuz merserize kazak modeli

 Bugün annemin ,kayınvalidemin,bakıcımızın,eşimin vaftiz annesinin(yıllarca yurtdışında yaşamış,oradaki kültürle yetişmiş,kendine öyle denmesini istiyor:)) ve babaannemin anneler gününü kutladıktan sonra, buradan da, tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.Daha önceki yazılarımdan Aylin'i tanırsınız,pek bir beceriklidir kendisi ve süper bir annedir.Çok da yakışıklı bir oğula sahip.Bu kadar ondan bahsettikten sonra yine Aylin'in tasarlamış olduğu bir modelle karşınızdayız.Bu üzerinde görmüş olduğunuz merserize kazak,artık iplerin değerlendirilmesi amacıyla örüldü.Marin temalı,yaza uygun bir model.


Modelin yakından görünümü


Aylin'in o kadar çok fotoğrafını çektim ki artık pozları otomatik olarak veriyor :)

 

Çapa işaretli kolye olmasa da, anahtar kilit de denizci temasına uyar bence...


Oğlumla Aylin pek severler birbirlerini,ikisi de aynı sayfada olmaktan mutlu olurlar diye oğlumun fotoğrafını iliştirdim yazıma :)


Canım oğlum, nice anneler günlerini birlikte görürüz inşallah....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...