• Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

  Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

 • Lions

  Lions

 • Snowalker

  Snowalker

 • Howling

  Howling

 • Sunbathing

  Sunbathing

30 Aralık 2012 Pazar

Bir pazar günü de böyle geçti

Hafta içi benim için çok yoğun geçiyor.Geçtiğimiz hafta  griple savaştığımdan,hem yoğun hem de sinir bozucu geçti.Oğluma da gribimi geçirdim ama 2 yıl anne sütüyle beslenmenin avantajından olacak, pek etkilenmedi. ''Anne bak,sen bunu yapabilir misin ?''diyerek ve  koltuklar arasında zıplayarak atlattı hastalığı.Ben de mikrofonik sesim hariç iyileştim sayılır.Bu haftasonunu oğlumla çılgınca dağıtarak geçirdik.Aşağıdaki foto da bunu görüyorsunuz.


Etrafı toparlama aşamasında oğlum yardım etti ama sadece arabaları toplama kısmına... 60 tane oyuncak arabamız varmış meğer.


Plastik kavanozlara boyaları ve oyun hamuru malzemelerini koydum.Onların yanındaki kaplumbağa oyunu oğluma yeni yıl hediyem.Çok eğlenceli bir oyun,tavsiye ederim.(otti panzerotti oyunun adı)
               
  
Kitaplığımızın alttan 2 katını boşaltıp Deniz'e verdim.Çok mutlu oldu :)Aşağıdaki de saltanat çadırımız.İnsan hep aynı yere saklanıp da bulunmayacağını düşünür mü?


                                  Ve evet halı göründü nihayet.Deniz ve meşhur teyzesi Pınar...


Deniz'den inciler:

 • Otobanda giderken viraj işaretini gördü ve bana''anne bak bu işaret viraj var demek,bir de arabaların parkettiği giraj var biliyor musun'' dedi.Ne yaptıysam garaj dedirtemedim.
 • tvde bir program var ''go diogo go'' isminde.Oradaki dieogo'yu çok seviyormuş ve oğlum ona çok benziyormuş.
 • Tuvalete tulalet,salyangoza sangayyoz,çalışmaya talışmak diyor...
 • Legolarıyla saatlerce oynayabiliyor,yanında oyuna eşlik eden kişiyi de emir eri gibi kullanıyor.

17 yorum:

 1. o oyuncakların yerlere aerildiği ana hiç tahammülüm yoktur :(( O yüzden bizim evde bütün oyuncaklar saklanıyor :)) sadece ne oynamak istiyolarsa onu veriyorum :)) ben çok mu kötüyüm ne!!! Bu arada o saltanat çadırına bayıldım. Benim kızlar 1 gün boyunca saklanırlar orada hiç çıkmadan:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hatice ben de dağınıklıktan hoşlanmıyorum fakat oğlumun hangi oyuncakla oynayacağı her dakika değişiyor.Hangi birini istesin benden,hepsi ortada seçsin alsın.Onun dağınıklığını bile severim.Senin kızlara da bir Hürrem Çadırı gerek sanırım :)Sevgilerimle ve iyi yıllar...

   Sil
 2. ilk görüntü moralimi bozdu bu dağınıklıkta blog arkadaşım kim bilir nasıl yorulmuştur derken neyse ki düzelmiş ortalık mutlu yıllar canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim beni düşünen birilerinin var olduğunu bilmek güzel.Karınca gibi çalışıp başardım.İyi yıllar :)

   Sil
 3. Öncelikle geçmiş olsun. İlk karede off deniz nasıl dağıtmışsın dedim:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu daha ne ki Sevgili Başak :)Mikrofonik sesimle teşekkür ediyorum.İyi yıllar ve sevgiler...

   Sil
 4. Mutlu yıllar diliyorum efem :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Size de efendim :)Sağlıklı,mutlu ve başarı dolu bir yıl diliyorum.Sevgilerimle.

   Sil
 5. Her buluşmamızda sürekli oynadığımız:) Tabu oyunundan eser kalmamış galiba:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siz benimle oynamadınız ben de oğlumla oynadım işte...Zaten bir tek Cüneyt oynamıştı severek :)

   Sil
 6. merhaba canım,
  ahudemde yarışıyorum...
  blogumdaki beni oyla butonuyla beni oylarsan sevinirim...
  şimdiden çok teşekkürler...

  mutlu seneler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyum sana gitti bile,zaten gördüğüm kadarıyla açık ara öndesin.Şimdiden tebrikler.

   Sil
 7. hem yazını okudum hemde güldüm
  oğlunla kaliteli zaman geçirmende çok hoş..
  oğlunla herzaman mutlu huzurlu olsun inş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.Hakikaten gülünecek bir haldeydim saç baş dağılmış,bütün gün oyun oynamaktan yorulmuş,etrafı topralamaya çalışan bir anne :)

   Sil
 8. hümeyracım ilk resmi gördüm bu ne dedim ben bizim kinin çok oyuncağı var sanırdım :) bazen bi çocuk odası şart oluyor oturma odasında çok zor oluyor ama onlar mutlu olsun biz anneler toparlarız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğru söylüyorsun Sevgili Ceyda anneler çocukları mutlu olsun diye hayatta yapmam dediği ahkam kestiği pek çok şeyi yapıyormuş bunu öğrendim.Bu oyuncakların çokluğu benden kaynaklanıyor(bir kısmını da ayrı bir yerde depoladım) aynı oyuncaklarla oynamaktan sıkıldığım için kendime alıyorum çoğunu :)

   Sil
  2. hümeyra hanım ya çok komiksiniz :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...