• Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

  Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

 • Lions

  Lions

 • Snowalker

  Snowalker

 • Howling

  Howling

 • Sunbathing

  Sunbathing

11 Şubat 2017 Cumartesi

Yastık kılıfı boyadım

Merhaba,bu seferki yeniden degerlendirme projemde ikea'dan aldığım fakat kullanmadigim iki tane yastığı kullandım.Yastık deseni için  şuradan çıktısını aldıgım geyik kafası şablonunu seçtim.Yastık kumaşı çuval bezine yakın bir dokudaydı,boyamak içinse yıllar önce tchibo'dan almış olduğum teksil boyasını kullandım.Bence güzel oldu. Kumaş boyamayi düşünenlere fikir verebilir.
UYARI:Benim gibi resminiz kötüyse doğaçlama yapmayın.Dal çizeyim derken yastık kılıfınızı telef edebilirsiniz.Açık renk boyada alttaki kalem izleri belli oluyor(yıkadıgım halde izler çıkmadı).Kalem olmadan doğaçlama yaparsanız da boyutları tutturamayabilirsiniz bilginize...4 yorum:

 1. Denemiş oldunuz içinizde kalmamıştır. Her deneme yeni bir tecrübedir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet,bir dahakine bu tecrübemden faydalanırım :)

   Sil
 2. Emek verilen her is guzeldir. Deneme-yanilma yolu ile ogreniyoruz cogu seyi. Bence gayet basarili, bunda kalem izi cikmayiversin, birsonrakinde farkli yontem denersiniz. Guzel gunlerde kullanin

  YanıtlaSil
 3. çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık.sevgilerimle.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...