• Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

  Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

 • Lions

  Lions

 • Snowalker

  Snowalker

 • Howling

  Howling

 • Sunbathing

  Sunbathing

22 Ekim 2013 Salı

Bayram tatilinde ne yaptık?

Evde kalıp dinlenmek istiyorum diyen aklıma şaşıyorum. Kaç yıllık evlisin,deneyimlisin evde dinlenilebilir mi hiç aklın kesiyor mu diye hala kızıyorum kendime.Yazlık kışlık kıyafetleri değiştirme olayı,kurban eti organizasyonu,akraba ziyareti,hasta olan bir eş,tek başına oynayamayan bir çocuk gibi sorumlulukları olan ve bulduğu her egzersizi kendinde deneyen,sonucunda tüm kasları laktik asit dolan(halk arasında et kesilmesi deniliyor)bir fizyoterapistin ev tatili olmazmış.Bu arada ,denediğim egzersizlerin linkini vericem sonra :)Siz de yapın ama alıştıra alıştıra, tüm kaslarınız çalışsın :)                              Koridora yaptığı eseri çok beğenmiş olacak ki gururla gösteriyor.


                                       Yolluğu katlamış yetmemiş bir de mandal takmış.


                 Küçük Bey,mutfaktaki tüm bardakları boya için kullanmış.Burada görünen sadece bir tanesi.Evdeki aktiviteler bitince sahile geçtik.Güzel manzara eşliğinde fotoğraf çekimi yaptıran bir gelin-damat ve 3 nişanlı çift gördük.Mutluluk diledik.


                                Umarım hepiniz iyi bir bayram tatili geçirmişsinizdir.

10 yorum:

 1. merhaba, anlaşılan bayağı hareketli bir bayram tatili olmuş fakat insanın geriye dönüp baktığında gülümseyerek hatırladığı anıları olmalı :)) yorucu olsa bile :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet düşününce haklısınız,güzel anılar biriktirdik aslında...

   Sil
 2. o ne deağınıklıktır öyle ah çocuklar paylaşımlarınızı severek takip ediyorum sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Hatoş :)Bizden de sevgiler...

   Sil
 3. hiperaktif bi bayram olmuş kolaylıklar dilerim cnm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Selma aynen öyle oldu,teşekkür ederim.

   Sil
 4. Ben olsam cinnet geçirirdim herhalde :))
  Allah sabır versin ve kolay gelsin size..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O dağınıklığın mazeretini oğlumun bakış açısıyla ağzından duyunca herşey daha kolay oluyor.Saol :)

   Sil
 5. Bence çok güzel bir bayram geçirmişsin! Oğlun 25 yaşına gelince artık özlesen de onunla böyle vakit geçirmen mümkün olmayacak ne yazık ki...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birlikte geçirdiğimiz güzel günlerden dolayı beni hep sevecek ama öncelikleri arasında olmıycam ya da uzakta olucaz maalesef bunu biliyorum :(

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...