• Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

  Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

 • Lions

  Lions

 • Snowalker

  Snowalker

 • Howling

  Howling

 • Sunbathing

  Sunbathing

21 Ekim 2013 Pazartesi

Sevdiğim yabancı bloglar -2

Moda blogları:Ülkemdeki moda bloglarında Celine çanta yarışı,zara dilimli şort ve arm party'li el bileği görmekten sıkıldıysanız aşağıdaki bloglara bir göz atın derim.

http://parisinfourmonths.com/ Bu blogda güzel Paris fotoları var.Aşağıdaki link de bu blogda fotoları olan bir kızın moda bloguna ait.


http://garypeppergirl.com Bu kızçenin İstanbul için seçtiği arkası olmayan elbise biraz absürd olmuş ama olsun yinede güzel giyiniyor ve değişik bir güzelliği var,gözümden düşmedi.ringmybell bu kızçe de çok başarılı.


http://carolinesmode.com/caroline/Siyah renk ve spor ayakkabı düşkünü karizmatik bir hatunun blogu.http://www.seaofshoes.com/ Bu kızı çok sevdim değişik bir güzelliği var.
http://sincerelyjules.com/ Sevimli bir kız daha.
 http://www.mycurvesandcurls.com/:Bu blogda farklı bir dünya var.Kendiyle barışık ve şık bir sürü kadın göreceksiniz.Dekorasyon blogları:

http://emilyaclark.blogspot.com/

http://velvetmoss.blogspot.com/

http://houseoffiftyblog.blogspot.com/

http://brookegiannetti.typepad.com

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...