• Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

  Bir bakkal dükkanını aratmayacak ürünlerim var.Çocukluğumun güzel anılardan biri de sarelle çeşmesiydi..O zamanlar çikolata musluğuna ağzımı dayayıp kana kana çikolata içmeyi hayal etmişimdir.Şimdi düşüncesi bile şekerimi yükseliyor.

 • Lions

  Lions

 • Snowalker

  Snowalker

 • Howling

  Howling

 • Sunbathing

  Sunbathing

16 Aralık 2013 Pazartesi

Çalışma odası -2

Bu pazar, çook uzun bir aradan sonra ilk kez sabah 11'de kalktım.Öyle mesudum ki :)Bu tarihi unutmayayım diye yazımın başına koyuverdim.Cumartesi günü ise neredeyse tüm gün Deniz'le oynadık hatta o kadar çok oynamışız ki ,odasında onu bekliyorum oyunumuz devam etsin diye,bir baktım salonda tv seyrediyor.''Oğlum hadi seni bekliyorum'' dedim.Bana''anne oynamaktan biraz yorulduk sanki''dedi.Oğlumu pes ettirecek kadar çok oynayabildiğim için mutluydum.
İşte morun hakimiyetinden kurtardığım yeni çalışma odamız.Buradan daha önceki Deniz'in odasıykenki halini görebilirsiniz..Ama,ben en çok bu halini sevdim.                               
                                                     Rafın bu hali daha iyi oldu.


Siyah kutunun üzerini düz kağıtla kapladım.


Okuma köşeme bir de battaniye ekledim(yorumlardan yola çıkarak)


Büyük dolabı odaya göre yaptırdığımız için kapıdan tek parça halinde çıkması imkansız.O yüzden odayı dolaba göre şekillendirdim.


Bkz.odayı kullanırken giyilmesi tavsiye edilen kıyafet...
6 yorum:

 1. Haha son fotoya çok güldüm, alemsin Hümeyra :))

  YanıtlaSil
 2. Bu fotonun bir de kız versiyonu vardı.O da çok komikti ama buraya koymadım :)

  YanıtlaSil
 3. gayet ciddi ve merakla yazıyı okudum sonuna kadar. taaki o taaki taaaki :)) çok komiksin ne diyeyim..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...